OGŁOSZENIA PARAFIALNE
22 NIEDZIELA ZWYKŁA
02.09.2018
Każda gra ma swoje reguły, a życie posiada obowiązujące zasady. Trzeba je znać i należy je dokładnie przestrzegać. Jezus Chrystus pokazał nam, jak szczęśliwie może wyglądać życie zgodne z Bożymi przykazaniami. Bóg będąc dawcą życia doskonale wie, co życiu służy. Troszczy się o to, aby mogło ono rozwijać się ku radości i pomyślności człowieka. Zaufajmy miłosiernemu Ojcu. On sprawi, że będzie wzrastać w nas dobro i nasze życie potoczy się szczęśliwie według Jego zasad.
Z racji I niedzieli miesiąca po Mszy świętej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 7:00 spotkanie Róż Różańcowych.
KALENDARZ LITURGICZNY:
W poniedziałek, wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
W piątek, wspomnienie Św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika.
W sobotę, święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
„Bóg-Zapłać” grupie sprzątającej kościół i za ofiarę 140 zł na potrzeby kościoła.
Kościół sprzątali:
Małgorzata Janoszek Krystyna Pająk
Stanisława Moc Grażyna Moc
Władysława Byrtek Edyta Gancarz
Irena Wawok Michał Wawok
Halina Szymanek Anna Gibas
Hildegarda Kotwa Piotr Kotwa
W poniedziałek o godz. 8:00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci z przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum. Dzieciom z I klasy szkoły podstawowej poświęcimy tornistry. Rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów Przedszkola, Szkoły Podstawowej i uczniów Gimnazjum odbędzie się w Szkole Podstawowej w Cichej o godz. 9:30 a o godz. 9:00 rozpoczęcie dla Przedszkola w Koszarawie.
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
Spowiedź pierwszo piątkowa w piątek od godz. 6:30 do 7:00 i od 17:00 do 18:00.
W piątek Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa po niej wystawienie i litania do Bożego Serca.
W piątek zapraszamy na Mszę świętą wieczorną dzieci z klasy czwartej wraz z rodzicami. Dzieciom zostaną rozdane obrazki do zbierania I piątków miesiąca.
Ks. Piotr serdecznie zaprasza na spotkanie w sobotę o godz. 8:00 wszystkich ministrantów i lektorów. Jakby któryś z chłopców pragnął zostać ministrantem to też zapraszam.
Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Źródła i Mały Gość Niedzielny dla dzieci.
Dziękujemy p. Kazimierzowi Piecha za pracę przy plebani.
W dniu 13 września organizowany jest wyjazd do Rychwałdu na Nabożeństwo Fatimski. Wyjazd z Cichej o godz. 16:00. Zapisy u p. Jana Hulbója.